לוגו ואהבתם שקוף איכות גבוהה.png

הגיע הזמן לקחת את האהבה שלכם לשלב הבא!

GIF.gif

אביזרים ותכשירי בריאות מינית
הדרכה וירטואלית לזוגות אוהבים
עם לימור קליינמן, יועצת מינית ומייסדת "ואהבתם"

תודה על הרשמתכם. קישור להדרכה נשלח למייל. בדקו שהוא לא בספאם

עם איזה ידע נצא מההדרכה?

מהם האתגרים שזוגות פוגשים במהלך החיים שניתן לפתור באמצעות אביזרים ותכשירים רפואיים? מתי מומלץ להשתמש באביזרים ומתי מומלץ שלא להשתמש?

מהם הסכנות שיש בשימוש באביזרי עונג זוגי וכיצד נוכל למנוע אותם לחלוטין? כיצד נוכל למקסם את השימוש באביזרים באמצעות טיפים נוספים שלא כתובים בחוברת ההוראות

smartmockups_kvgtkpbf.jpg

כל הידע יועבר בצורה אינטואטיבית ומאורגנת, וברמה המקצועית הגבוהה ביותר

20201218_150148.jpg

מתי ולמה הומצאו אביזרים למיניות לאורך ההיסטוריה? למה חשוב להכיר את הסיפור הזה? אילו מוצרים ואביזרים קיימים היום בשוק וכיצד זוגות יכולים לשלב אותם במיניות שלהם?

שקופית3.JPG

כיצד משתמשים באביזרים ותכשירים כדי לשמור על בריאות רצפת האגן הנשית, וכיצד ניתן לפתור אתגרי כאב, שליטה על שפיכה ומיניות שלמה הנובעים מהיחלשות רצפת האגן (גברים ונשים)

פלאגים 22.8.21.jpg

מה עושים כאשר אחד מבני הזוג מתנגד לשימוש באביזרים ונוצר קולנפליקט זוגי? מהם המקרים הנפוצים שמגיעים לקליניקה שלנו בנושא אביזרים וכיצד תוכלו לפתור אותם לעצמכם?

אפשרות לצפות בהקלטה
בכל זמן

מעל לשעתיים של הדרכה וירטואלית לצפייה ישירה 

P3110623 - Copy.JPG

מי אני?
נעים מאוד, לימור קליינמן

לאחר שנים של עבודה צמודה עם זוגות רבים ומומחים בינלאומיים מעבר לים, צברתי ידע מקצועי בתחום האביזרים ותכשירי הבריאות המינית ואותו העברתי לאנשי מקצוע בתוכניות הכשרה למטפלים מיניים, אני שמחה סוף סוף להנגיש אותו לקהל הזוגות הרחב.

אני מזמינה אתכם להדרכה שלי בה תקבלו את הידע העדכני ביותר על עולם אביזרי העונג והמוצרים לטיפוח המיניות ויש בה מה שלכל זוג כדאי לדעת כדי להרחיב את ארגז הכלים שלהם להשקעה בזוגיות ולטיפוח האהבה והתשוקה לאורך שנים.

יועצת מינית מוסמכת, מדריכת כלות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה

מייסדת מיזם ואהבתם לנשואים בתשוקה

שאלות נפוצות

למי מתאימה ההדרכה?
לכל זוג שנמצא בזוגיות יחד מעל שנה.

האם מישהו ידע שנרשמנו להדרכה הזאת?
לא. חלק מההסמכה והערכים של ואהבתם הם שמירה על דיסקרטיות מוחלטת. הזוגות הנרשמים ישמרו בסוד במערכת ויהיו חשופים רק ללימור קליינמן, מעבירת ההדרכה.


האם ההדרכה מתאימה לקהל דתי?
ואהבתם הוא מיזם למיניות בריאה לאור היהדות ולכן כל הפעילות מלווה ע"י רב מוסמך, כולל ההדרכה הזו. היא מאפשרת לקהל דתי להרגיש בנוח בהרצאה ולקהל כללי לקבל כלים לטיפול בזוגות שמגיעים מרקע מסורתי/דתי/חרדי מהמקור האמין ביותר ועם ניסיון רב במפגש עם אוכלוסיה דתית.
 
האם ההדרכה מתאימה לקהל חילוני?
קהל הלקוחות הם זוגות מכל סוגי האוכלוסיות והמגזרים אשר מוצאים בואהבתם בית לאהבה שלהם. הידע שיועבר בהרצאה שואב מעולם הטיפול ויתייחס לכלים הנוגעים לכל המגזרים ויתן מענה פרקטי גם לזוגות שאינם דתיים. 

אם בן הזוג שלי / בת הזוג שלי לא רוצים להשתתף, מה לעשות?
להירשם לבד. למה? יש שטועים לחשוב שאם אין שיתוף פעולה מבן/בת הזוג אין סיכוי לקשר להתרומם אך זוהי טעות. מהניסיון שלי ראיתי שכאשר אחד מבני הזוג יוצא למסע לבד קורה משהו קסום. גם התהליך של היוצא למסע מיטיב ועובד באופן אישי וגם הוא ממגנט אליו את השני שפאום רוצה לעבור גם. הדבר שלא הייתי ממליצה לעשות הוא לוותר ולשבת בחיבוק ידיים כי זה בוודאות לא יקדם את הזוגיות למקום שאתם שואפים להגיע אליו.


אם הייתי בהרצאה של ואהבתם, יש למה לצפות בהדרכה?
ייתכן וחלק מהדברים יחזרו, אך בכל הדרכה יש חידושים רבים וההדרכה הזאת נכתבה ונערכה מחדש להתאמה לזוגות יחד. בנוסף, ישנם דברים שכדאי לחזור ולשמוע שוב מעת לעת, כי בכל פעם שנפגוש את הדברים אנחנו מגיעים מזווית אחרת, אך רוב הדברים שישמעו בהדרכה יהיה חדשים.

DSC_9269_edited.jpg

"הסוד של הזוגות התשוקתיים לאורך שנים הוא שהם חוקרים ולומדים על האהבה שלהם בהתמדה ובעקביות"